Önce Kalite!


Reklam sektöründe uzun yılların vermiş olduğu tecrübe, üretimlerimizi daima %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle yapmamıza imkan tanıyor.

Önceliklerimiz;


  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Daima kaliteli, hatasız ürünler
  • Zamanında İş Teslimi

 

REKLAM & PR HİZMETLERİ

Nicemill Reklam Ajansı Çağlar ÇAMLIK tarafından 2017 Yılında Efes Selçuk – İzmir’de Kurulmuştur ve İzmir , Aydın bölgelerine çeşitli işler yapmaktadır. 

Daha Sonra Bünyesine Efes Reklamı Katan Nicemill Ailesi Firmaları Dijital Reklam ve Reklam Atölyesi Olarak ikiye ayırmıştır.

Kalitenin tüketici açısından en büyük değer olduğu gerçeği bilinciyle, kalitenin tüketiciye yansıtılması konusunda Efes Reklam kendisine düşen görevi ve misyonu üstün çaba ve gayretiyle yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bu meyanda satış öncesi ve sonrası mutlu müşteri profili Efes Reklam’ın en büyük misyonudur.

Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibiyle yola çıkan Efes Reklam, sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde uygulamaktadır. Sektöründe öncü olmayı misyon edinen Efes Reklam konusunda uzman personeli ile de fark yaratır. Firma misyonu kaynakların en verimli ve etkin şekilde yönetilerek kaliteye, insana ve çevreye verdiği önemle bilinen bir çözüm ortağı ve bir dünya firması olmaktır.

 

REFERANSLARIMIZ

Bizi tercih eden müşterilerimizi memnun etmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve minnettarız.

TÜM REFERANSLARIMIZ

Sizin için ne yapabiliriz?

Uzmanlığımız ve yeteneklerimizi ürününüz ya da hizmetinizle buluşturabiliriz.
Bize biraz ön bilgi verebilir misiniz?